WSPÓŁPRACA

cO MOGĘ DLA cIEBIE ZROBIĆ?

Organizacja przetargu

Przetarg jest czymś więcej niż jedynie odpytaniem dostawców o wycenę. To wspomniane „więcej” wiąże się z dużym nakładem pracy włożonym w cały proces. Zorganizuje za Ciebie postępowanie przetargowe.

Wyszukanie dostawcy

Globalizacja pomaga w znalezieniu w idealnego źródła dostaw/zaopatrzenia. Odpowiedni dostawca pozwala tworzyć przewagę konkurencyjną na tle oponentów rynkowych. Pomogę Ci w znalezieniu odpowiedniej firmy.

Szkolenie

Potrzebujesz zwiększyć swoje umiejętności? Wspieram rozwój zawodowy specjalistów, poprzez wpisy publikowane na tej stronie, ale także na indywidualnych spotkaniach.

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany to forma subtelnej reklamy, która polega na publikacji profesjonalnego wpisu zawierającego wartościową treść dla wyselekcjonowanego czytelnika. Na tym blogu znajdziesz swoją idealna grupę docelową.

Ogłoszenie o pracę

Ogłoszenie o pracę ma bezpośredni wpływ na skuteczność rekrutacji. Odpowiednio skonstruowane pomaga przyciągnąć talenty do firmy. Zamieść swoje ogłoszenie na tym blogu lub uzyskaj pomoc w jego sformowaniu.

Konsultacja

Przez kilka lat pracowałem jako konsultant zakupowy wspierając klientów opinią na temat otrzymanych ofert. Sprawdzę czy zebrane przez Ciebie wyceny są zgodne z realiami rynkowymi.

Zainteresowany współpracą?

przejdź do zakładki kontakt